(0) |
EURO 35,99
|
DOLAR 33,06
Geri
Kategoriler
Sepetim (0)

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik ve Güvenlik Politikası


Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği

starwoodyapimarketizmir İnternet mağazasında, üyelik taahhütnamemizde belirtildiği gibi kişisel bilgileriniz gizlidir ve 3.şahıslarla paylaşılmaz. Üye olurken ilettiğiniz bilgilerin tamamı güvenlik duvarı koruması altında saklanmaktadır. Kart bilgileriniz ise sistemlerimizde kesinlikle tutulmaz.
 

128 bitSSL Şifreleme Teknolojisi

Siparişinizi tamamlarken girdiğiniz kredi kartı bilgileri 128 bitlik SSL(Secure Sockets Layer) adı verilen  SSL teknolojisi ile şifrelenerek gönderilir.
 
3D Güvenlik Sistemi

İnternet mağazamızdaki diğer bir güvenlik seçeneği ise 3D Secure olarak adlandırılan Üç Boyutlu Güvenlik sistemidir. Kredi kartı ödeme altyapılarını sağlayan Visa ve Mastercard şirketleri tarafından kabul görmüş 3D Güvenlik sistemi ile, kredi kartını veren bankanın güvenli doğrulama ekranına yönlendirileceksiniz. Açılan bu ekranda kart sahibi olarak size sorulacak doğrulama şifresini girmeniz gereklidir.
 

Ödeme Seçenekleri

 

Starwood Yapı Market İnternet mağazasında sunulan alternatif ödeme seçeneklerinden birini tercih edip ödemenizi güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

starwoodyapimarketizmir.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler ve ödeme şekilleri 128 bit SSL sertifakası ile korunmaktadır. Firmamız çalışanları dahil olmak üzere şifrelenmiş olan kredi kartı bilgilerine ulaşım mümkün değildir. Kredi kartı ve diğer ödeme şekilleri hiç bir kayıt altına alınmaksızın direkt banka ile ilişkilendirilmekte ve ulaşımı mümkün olmamaktadır. Bu şekilde dünyanın her yerinde kullanılan 128 bit SSL sertifakası ile starwoodyapimarketizmir.com da  güvenli alışveriş yapabilmektesiniz.

Aynı şekilde üye kayıdınızı tamamladığınızda, veritabanımızda bulunan Üye isim ve çeşitli bilgileri 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

 

SSL Sertifikası Nedir? Güvenli alışveriş için SSL sertifikası denen şifreleme sistemi her e-ticaret sitesi için gereklidir ve zorunludur. Sitenin çalıştığı sunucuya kurulan bir şifreleme eklentisidir. Her banka müşterilerinin alışveriş yaparken güvenli ortama sahip olan sitelerden alışveriş yapmasını ister ve bu şartlara sahip olmayan sitelere kartını kullandırmaz. Bu sayede alışverişinizin kişisel bilgileri ve ödeme bilgilerini girdiğiniz kısımda, tüm bilgileriniz günümüz teknolojisiyle kırılması güç bir şekilde şifrelenecek ve site ile sizin bilgisayarınız arasında alışveriş bitene kadar yabancıların çözemeyeceği bir şekilde bilgi akışı olacaktır.

SSL Nasıl Anlaşılır? Mağazamızda ki SSL sertifikasının çalışıp çalışmadığını ödeme sayfasına geldiğinizde kolaylıkla anlayabilirsiniz.İlk ana sayfa ve ürünlerin detaylarının bulunduğu sayfalarda tarayıcının başlangıcı(http://) şeklindedir.Fakat ödeme sayfasına geldiğinizde tarayıcınızdaki (http://) karakterine (s)eklentisi gelir ve tarayıcının başlangıcı (https://) şeklini alır.Bu da bu sayfanın SSL ile korunduğu anlamındadır.