(0) |
EURO 31,25
|
DOLAR 29,00
 • Hesabım
 • Online Ödeme
 • Raporlar
 • Siparişlerim
 • Favorilerim
 • Çıkış
 • Geri
  Kategoriler
  Sepetim (0)

  İade ve Değişim

  İade ve Değişim


  İade ve Değişim İşlemleri

   

  Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

  Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz
   
  ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ

  1) İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, starwoodyapimarketizmir.com websitesindeki siparişlerim bölümünden iade bildirimi açmanız ve müşteri hizmetleri tarafından talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

  İadesini talep ettiğiniz ürün ve ambalajının son halini gösteren bir resim çekip bilgi@starwoodyapimarketizmir.com adresine e-posta ile göndermeniz durumumunda, iade süreciniz boyunca starwoodyapimarketizmir Müşteri Hizmetleri olarak size yardımcı olmaya hazırız.

  2) Bildirim yaptığınız iade ve değişim işlemleriniz için siparişinizi size getiren kargo firması Starwoodyapimarketizmir Müşteri Hizmetleri tarafından görevlendirilecek ve teslimat adresinizden ürünleri teslim alacaktır.

  3) Faturanızın ASIL nüshasının ön yüzünde, en sol taraftaki İADE kolonu altında iade etmek istediğiniz ürüne ait satırda iade adedini yazmanız gerekmektedir. ASIL nüshanın ön yüzünde, sol alt taraftaki iade eden kişi olarak adınızı soyadınızı, irtibat  telefonunuzu, adresinizi yazıp imzalamanız gerekmektedir. Son olarak, faturanın 1.NÜSHA'sının arkasındaki  kutu içerisine neden iade / değişim istediğinizi ayrıntılı olarak yazmanızı rica ederiz.

  4) Kargo firması tarafından adresinizden alınıp, bize ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.

  5) Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına  düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade ve/veya  farklı bir ürün ile değişim taleplerinde ; ilgili firmanın iade ve/veya değişim yapılacak ürünler için Koçtaş adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir. Tüzel kişilik e-vergi mükellefi ise düzenlenmiş olan e-iade faturasının numarasını starwoodyapımarketizmir’ e ilgili iade dönemi içerisinde iletmesi ile tamamlanabilmektedir. İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.

   

   

  İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

   

  Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, Starwoodyapimarketizmir cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.
  Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna uygunolarak yapılmamış ya da eksik yapılmışsa mutat kullanım kapsamı dışında tutulur.
  İade etmek istediğiniz ürünü orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, faturanın asıl nüshası ile birlikte gönderiniz.
  Faturanızda yer alan ürüne ait renk, model değişikliği talebiniz için iade işlemleri başlatılacaktır.
  İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekile getirerek, faturasıyla birlikte orijinal kutusunu ve ambalajını da bir arada gönderiniz.
  İade işlemlerini anlaşmalı olduğumuz kargo ile yapmanız gerekmektedir. Anlaşmalı kargo haricinde gönderilen karşı ödemeli iadeler kabul edilmeyecektir.