(0) |
EURO 35,99
|
DOLAR 33,06
Geri
Kategoriler
Sepetim (0)

Hakkımızda

Hakkımızda;

 
 
            Çağlayan Ahşap; ilk serüvenine 2004 yılında toptan ve perakende satış sektörüne Çağlayan Ahşap Yapı Aksesuarları Ltd. Şti. olarak başladı.

Hızla gelişen teknoloji ile sınırsız insan ihtiyaçlarını karşılamak için  2009 yılında 2000 m2 kapalı alanı,  yöneticisi olan iki kardeş ve uzman personeli ile Starwood Yapı Market adı altında Yapı Market sektörüne ilk adımını attılar. Binlerce çeşit ürünle müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için mağazada dekoratif ürünlerden mobilya aksesuarlarına, inşaat ürünlerinden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar on binlerce ürün satmakta. 2014 yılından itibaren Çağlayan Ahşap Yapı Aksesuarları A.Ş. ünvanı ile tüm yapı ürünlerini kapsayacak şekilde ve ürün yelpazesini genişleterek faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

        İstikrarlı, kararlı ,  kaliteli satış ilkeleri ve kaliteli ürün çeşitleri ile müşterilerine hizmet etmeyi benimseyen firmamız bu ilkelerinden hiçbir zaman ödün vermemiştir.  Sektördeki önceliğini yaptığı yatırımlar ve aldığı istikrarlı kararlarla sürdürmektedir.

2004 Yılından bu yana Yapı Aksesuarları konusunda hizmet vermekte olan Çağlayan Ahşap artan müşteri talebine daha iyi hizmet verebilmek için gelişimine devam etmekdedir.   

                                                                                     

       Uzman ve nitelikli personelleri ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve ödün  vermediği, kalitesiyle tüm ilişkilerinde dürüstlüğü ilke edinerek  çalışmalarına devam eden firmamız zaman içerisinde İzmir'in ve Ege bölgesinin kendi sektöründeki en önemli firmalarından biri haline gelmiş, Faaliyete başladığı ilk günden beri, sektörde kalitenin ve  yeniliğin öncüsü olan firmamız, hem yatırımlarına hem de araştırma, geliştirme ve pazarlama faaliyetlerine hız kesmeden devam ederek, hem sizlere hak ettiğiniz kaliteyi en uygun şartlarda sunmaya devam edecek, hemde sektörde faaliyet gösteren işletmelere ürün ve hizmet sunmakla birlikte, edinilmiş tecrübelerini de paylaşmak suretiyle sektörün gelişmesine, hem  de ülke ekonomisine katkısını sürdürecektir.

 

Misyonumuz;

            Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, verimliliğimizi arttırarak şirketimizin karlılığını üst düzeye çıkarmak, çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

 

Vizyonumuz;

            Sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, hizmet ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmak, edindiğimiz bilgi birikimini diğer çözüm ortaklarına verdiğimiz hizmet anlayışıyla paylaşmak sureti ile faaliyet gösterdiğimiz sektörde diğer yabancı sermayeli kurumsal firmaların çizgisinde Türk gücünün, Türk girişimciliğinin, Türk sermayesinin ve Türk insanının da aynı çizgide yol kat etmelerine önderlik etmektir.

 

 

Değerlerimiz
Saygı ve Bağlılık
İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.
Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.
"Biz" olmak
Hepimizin ilk ve ortak hedefi müşterilerimizi memnun etmektir; bunun için birbirimize destek oluruz, bize verilen desteği takdir ederiz.
Bireysel performans kadar ekip ve kurum performansını da önemser ve destekleriz.
Tüm iletişimlerimizde önce dinleriz ve ihtiyaçları anlarız.
Birbirimize güvenir, birbirimizin uzmanlığına saygı gösteririz.
Kararlarımızı, bütünü düşünerek ve bütüne etkilerini değerlendirerek veririz.
Yaratıcılık
Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz.
Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızla üretiriz.
Müşterilerimizin ve birbirimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirler geliştirir ve bu fikirleri hayata geçirmek için harekete geçeriz.
Liderlik
Değişimi kucaklarız; değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliriz.
Hatalarımızdan öğrenebildiğimiz ve hatalarımızı tekrarlamadığımız sürece inisiyatif kullanırız, kullanmayı teşvik ederiz.
Performansı objektif ve ölçülebilir kriterlere göre tanımlar, adil ve tutarlı bir şekilde değerlendiririz.
İyi yapılan bir işi mutlaka takdir ederiz; aynı zamanda birbirimizi geliştirmeye yönelik geribildirimlerde bulunuruz.
Doğruluğuna inandığımız konuları rasyonel bir şekilde sonuna kadar savunur, hayata geçirmek için yapıcı bir şekilde çalışırız.